Działamy na lokalnym rynku gazowym nieprzerwanie od 1991 roku. Zajmujemy się głównie dystrybucją gazu propan-butan, propan oraz wszelkich gazów technicznych a swoim zasięgiem obejmujemy obszar niemal całego województwa pomorskiego. Przez lata doświadczeń wypracowaliśmy sieć dystrybucji butli gazowych, która pozwala na dostępność gazu dla wszystkich klientów. Nasi kierowcy posiadają wszelkie kwalifikacje do wykonywania swoich zadań na najwyższym poziomie zarówno z zakresu samej dystrybucji jak również obsługi technicznej sprzętu gazowego.
Dystrybucja gazu nie jest jedynym obszarem naszej działalności. Prowadzimy również w ramach sklepu na bazie naszej firmy sprzedaż wszelkich akcesoriów związanych z naszą branżą. Są to akcesoria związane zarówno z turystyką czy gastronomią jak i materiały i urządzenia wykorzystywane w spawalnictwie, ślusarstwie, kowalstwie czy motoryzacji.
Kolejną dziedziną jaką zajmujemy się od niedawna to dystrybucja czynnika chłodniczego do klimatyzacji samochodowych oraz helu do napełniania balonów.